Witamy na naszej stronie

Przedszkole Językowe Bajka działa od 1 października 2013 r. W przedszkolu funkcjonują wszystkie grupy od Maluszków do Starszaków. Godziny otwarcia 6.30 – 17.00 (10,5 godz.).

Oferujemy:
- Naukę języka angielskiego - codziennie, dla wszystkich grup wiekowych;
- Zajęcia z rytmiki - 2 razy w tygodniu dla wszystkich grup wiekowych;
- Zajęcia psychoedukacyjne dla 5-6 latków;
- Warsztaty - nauka gry w warcaby dla 5-6 latków;
- Zajęcia logopedyczne zgodnie z potrzebami dzieci;
- Opiekę psychologa;
- Religię zgodnie z życzeniem rodziców.

Wyszczególnione zajęcia odbywają się w ramach podstawowych zajęć edukacyjnych a ich cena uwzględniona jest w opłacie podstawowej za przedszkole.

Gwarantujemy: Realizację podstawy programowej w oparciu o wybrany przez nauczycieli program pracy wychowawczo – dydaktycznej.
Zapewniamy: Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną nastawioną na kreatywną i twórczą pracę z dziećmi.
Dodatkowym atutem naszej placówki jest monitoring z możliwością odtworzenia, winda oraz przestronna sala gimnastyczna. Wszystkie sale zajęć edukacyjnych wyposażone są w tablice interaktywne oraz meble dostosowane do możliwości rozwojowych dzieci. Przy każdej z sal znajduje się łazienka dla dzieci w której znajdują się środki czystości spełniające normy PZH.

W Przedszkolu planuje się różne uroczystości przedszkolne – zgodne z kalendarzem np.
1. Pasowanie na przedszkolaka
2. Mikołaj
3. Gwiazdor w Przedszkolu
4. Dzień Babci i Dziadka
5. Bal karnawałowy
6. Powitanie Wiosny
7. Zajączek
8. Dzień Matki oraz Dzień Ojca
9. Dzień Dziecka
10. Zakończenie roku szkolnego
Wycieczki, imprezy grupowe (np. dzień chłopaka, dzień dziewczynki, urodzinki) – wyjścia do muzeum i wiele innych atrakcji wpływających na wzbogacenie procesu edukacyjnego dziecka w Przedszkolu.

Wyżywienie – Przedszkole zapewnia 3 posiłki: śniadanie, dwudaniowy obiad (catering) oraz podwieczorek. Od nowego roku szkolnego planuje się posiłki z własnej kuchni.
Copyright ©2018 Przedszkole Językowe Bajka, All Rights Reserved.